Szanowni Państwo,

 Od 2.09.2020 w Państwa szkole zmieni się dostawca posiłków, ale nasz system zamawiania  aplikacja zamowposilek.pl nadal będzie funkcjonował. Prosimy ponownie założyć konta w naszej aplikacji (mogą Państwo używać tych samych adresów mailowych). Aby się zarejestrować prosimy skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://bit.ly/3b9evvx

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

 Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu
  • Zamówienia można składać na tydzień, co tydzień najpóźniej do piątku, a odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydawania posiłków do godziny 08:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 Pozdrawiamy

 Profesjonalny Catering dla dzieci

Spółdzielnia Socjalna Cuda-Garnki

email: garneczki@cuda-garnki.pl

Dorota Zujewicz

tel.665 777 133

Cuda_Garnki-informacja_dla__rodziców

Informacje dla rodziców-